Contact



Verenigingssecretariaat

Verenigingssecretariaat
Adres: Mient 22, 1655 KR Sijbekarspel
e-mail: info@volleybalverenigingwognum.nl
tel: 06 24 54 98 51

Bestuur

Naam Telefoon E-mail
VoorzitterRonald ten Pierick 06 50 85 03 55 voorzitter@volleybalverenigingwognum.nl
Secretaris Nicole Been 06 24 54 98 51 (Extern) Info@volleybalverenigingwognum.nl(Intern) Secretaris@volleybalverenigingwognum.nl
Penning-meester Pamela Timmermans-Maitimo 06 48 38 08 36 Penningmeester@volleybalverenigingwognum.nl
Voorzitter Technische Commissie Fabian Schreuder 06 46 22 53 29 TC@volleybalverenigingwognum.nl
Jeugdzaken Clemens Gleijsteen 0229-579007 c.gleijsteen1@quicknet.nl
Wedstrijd secretariaat Jan Blauw 0229-571486 Wedstrijdsecretaris@volleybalverenigingwognum.nl janblauw1@planet.nl

Website


webmaster
e-mail: webmaster@volleybalverenigingwognum.nl
tel: 06 12 22 75 55
Gemaakt doorJoost Bankras (2020)

Commissies en speciale rollen


Naam Telefoon E-mail Adres
Technische Commissie voorzitter: Fabian Schreuder 06 46 22 53 29 tc@volleybalverenigingwognum.nl
Paula Bregman-Hogetoorn 06 12 14 32 23 phogetoorn@hotmail.com
Nijntje beweeg diplomaAnouk van Geenen06 22 30 40 72Nijntje@volleybalverenigingwognum.nl
FunsportsAnouk van Geenen06 22 30 40 72Funsports@volleybalverenigingwognum.nl
Wedstrijdsecretaris Jan Blauw 022957 14 86
janblauw1@planet.nl
Oosteinderweg 64, 1687 AD Wognum
Scheidsrechteraanwijzer Ellie Klein elliekleinw@gmail.com
Materiaalcommissie Clemens Gleijsteen c.gleijsteen1@quicknet.nl
Ledenadministratie Paméla Maitimo-Timmermans ledenadministratie@volleybalverenigingwognum.nl
Vertrouwenspersoon Loek Stam
0229-216499
l.stam@vrijwilligerspunt.com